Ezeres dienas centrs Jūs sveicina februārī!

Rit gada otrais mēnesis. Vecāka gadagājuma cilvēki to sauc par sveču mēnesi, jaunākiem februāris asociējas ar Valentīna dienu.

Ezeres dienas centrs februārī piedāvā četras tematiskas nodarbības dažādām vecuma grupām. Pieaugušie un seniori tikās radošajā nodarbībā, lai Kvilinga tehnikā izgatavotu kaklarotu. Katru mēnesi viena nodarbība pieaugušajiem un senioriem tiek veltīta ēst gatavošanai. Izvēlamies kādu produktu, meklējam interesantas receptes un apgūstam ko jaunu. Februāra tēma – zirņi. Centra čaklākās dāmas labprāt iegūst jaunas idejas, kā ātri un lēti pagatavot maltīti.

Jaunākajiem Ezerniekiem šomēnes Sirsniņdienas radošā nodarbība. Dienu pirms Visu Mīlētāju svētkiem izgatavojām sirsniņu dekoru. Lai taptu skaists darbs, ne vienmēr nepieciešami lieli ieguldījumi. Arī šoreiz, tikai nedaudz dabas materiālu, papīrs, līme, satīna lenta un gatavs!

Ezeres jauniešiem ļoti patīk erudīcijas un atjautības spēles. Esam spēlējuši “Gudrs, vēl gudrāks”, “Dziesmu dueli”, viktorīnu par Latviju u.c. Pat darbojoties virtuvē viņi neiztiek bez intelektuālām spēlēm – kamēr gatavojam, spēlējam Latvijas pilsētu minēšanu. Februārī ar jauniešiem tiekamies veselīgo saldumu gatavošanas nodarbībā.

Ikdienā dienas centrā iespējams izmantot veļas mazgāšanas pakalpojumu un dušu, kā arī saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Paldies ikvienam, kurš jau apmeklē dienas centra nodarbības un mēs ļoti priecāsimies, ja mūsu pulciņam pievienosies vēl kāds! Tiekamies Ezeres dienas centrā!

Informāciju sagatavoja:
Ezeres dienas centra aprūpētāja Santa Grandberga