Sociālās dzīvojamās mājas “Rūķīši” aktivitātes septembrī

Saldus novada sociālās dzīvojamās mājas „Rūķīši” iemītnieku vasaras ikdiena paiet rūpējoties par iestādes zaļās zonas un puķu dobes skaistumu. Atpūtas brīži tiek izmantoti gana lietderīgi, jo šovasar ar lielu sportisku prieku nācās piedalīties trīs sportiskos pasākumos – Saldus novadā, kā arī pieņēmām uzaicinājumu sportot Talsu novadā kopā ar Talsu invalīdu biedrības ļaudīm un viņu draugiem. Izglītojoša un atmiņu bagāta ekskursija bija kopā ar Lutriņu senioru kopu „Cerība”. Gida pavadībā iepazināmies ar sava novada Zvārdes, Jaunauces, Rubas un Ezeres pagasta vēsturi, ievērojamiem apskates objektiem un cilvēkiem.

Vasaras beigās iestāde savā aizgādībā ieguva ar izcilību novērtētu Saldus Mākslas Skolas absolventes Beātes Graudumas diplomdarbu. Darbā attēlots neliels ciematiņš ar dažādām formas, spilgtās krāsās veidotām ēkām, precīzi raksturojot Namiķu ciemata būtību, jo ciematiņā norit mijiedarbība starp dažādām sociālajām grupām un to mierīga līdzāspastāvēšana.

Trešo gadu pēc kārtas ciešas draudzības saites esam nostiprinājuši ar Saldus tehnikuma 4.kursa Stilistu studentēm un viņu friziera skolotāju Aivu. Līdz šim studentes brauca uz iestādi klātienē griezt, krāsot un veidot matus, bet šomēnes esam nobrieduši doties uz mācību frizētavu, kur baudīsim ērtības, pārvērtības un pozitīvas emocijas. Paldies par meiteņu drosmi un skolotājas pacietību!

 

Informāciju sagatavoja: Gunta Āboliņa
Saldus novada sociālās dzīvojamās mājas „Rūķīši”
vadītāja-sociālā darbiniece