Svētdiena,  22. jūlijs,  2018
 
Saldus novada P/A «Sociālais Dienests»
   
  Šķēdes Dienas centrs nodrošina klientiem lietderīgi pavadīt brīvo laiku, apgūt sociālās prasmes, piedalīties radošās nodarbības.

  Dienas centrs sniedz sociālos pakalpojumus:
  veļas mazgāšanu;
  psihologa konsultācijas;
  vecāku atbalstu grupas.

  Šķēdes pagasta pensionāri aktīvisti kopā svin dažādu svētku, kopā apmeklē koncertus, ekskursijas, tematiskās nodarbības un citas aktivitātes. Izveidots deju kolektīvs senioriem, kopīgi mēģinājumi un uzstāšanās koncertos. Gatavojamies vārdu došanas svētkiem.

  Dienas centrā aktīvi darbojas bērnu „Podzēnu” dramatiskais kolektīvs, kuri iestudējuši “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Ābolu maiss”, “Eža kažociņš”. Bērniem tiek organizēta dienas nometne un nakts aktivitātes, radošās nodarbības un apgūtas iemaņas ēdienu gatavošanā. Izveidota draudzība ar Pampāļu pagasta dienas centra bērniem.

  Biedrība māmiņu klubs „Pogas” sadarbībā ar dienas centru ir organizējuši pasākumus šķēdeniekiem, realizējuši vairākus projektus, ar kuru palīdzību ir atbalstītas ģimenes, bērni, seniori un vientuļie pensionāri.

  Interneta vietnē “draugiem.lv” ir izveidot domubiedru grupa “Šķēdes dienas centrs”, kur var iegūt jaunāko informāciju par aktivitātēm un aplūkot foto galerijas par notikušām aktivitātēm.

  Darba laiks
  Katru darba dienu 9.00 - 18.00
  Pusdienu pārtraukums no 12.00 - 13.00

  Sociālā darbiniece -  Egita Kairova, sociālā aprūpētāja -  Inese Ādiņa

  Adrese
  Skolas iela 11, Šķēdes pag.,
  Saldus nov., LV-3875
  Tālr.: 20286824
  © Saldus novada pašvaldība
  © Saldus novada pašvaldība